בבואנו לעצב חלל של מטבח ביתי אחת הסוגיות החשובות ביותר היא עיצוב שיש למטבח. כיום ניתן למצוא דגמים שונים כך שהבחירה צריכה להיעשות תוך הפעלת שיקול דעת. אם פעם לא היה קיים קושי בבחירת שיש למטבח, הרי כיום זה ממש לא כך.
נדמה כי תחום עיצוב המטבח ו
עיצוב שיש למטבח בפרט מתחיל להזכיר את תחום עיצוב האופנה – בשני התחומים ניתן למצוא לא מעט דגמים. מבריק או מט? בעת הבחירה כדאי לעיין בכמה קטלוגים על מנת להגיע להחלטה הנכונה.

היתרונות והחסרונות בעיצוב שיש לעומת עיצוב פרקט

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים מעצבים את המטבח באמצעות שימוש בפרקט. עיצוב מטבח באמצעות פרקט מאפשר קבלת מראה יוקרתי ויפה. כמו כן, הפרקט נחשב קל לתחזוקה ומעניק הרגשה נעימה בעת ההליכה.
יתרון משמעותי שיש לשיש על פני פרקט הינו יכולת ספיגה. כיום כאשר כולם צופים בתוכניות בישול ומחשיבים את עצמם כשפים לכל דבר לעיתים קורה כי נשפך יין. במקרה הזה, חשוב לבחור שיש בעל יכולת ספיגה נמוכה, זאת על מנת שהיין לא ישאיר לכם מזכרת במטבח ותוכלו להמשיך ולבשל ללא כתמים.

אילו חידושים ניתן לראות בתחום עיצוב המטבח באמצעות שיש?

כפי שהזכרנו קודם לכן, כיום ניתן לראות מגוון חידושים בתחום עיצוב שיש למטבח. אם פעם היה ניתן לראות רק צבע אחד, הרי היום ניתן לבחור מבין מבחר צבעים. כך למשל אם פעם היה ניתן לראות גוון שיש בצבע שחור, כזה אשר היה ידוע בהסתרה של כתמים, הרי היום ניתן לראות שיש במגוון צבעים החל מאפור ואפילו לבן.
לבן? כן, זה נשמע משונה ולא ממש מתאים, אבל היום יש מי שבוחר ללכת נגד הזרם ולהוסיף את הצבע הלבן למטבח. בחירה מעניינת לא פחות היא שיש העשוי מאבן קוורץ המעניקה מראה בעל יכולת טשטוש של סימני לכלוך.

עיצוב שיש למטבח - לא רק לצורך בישול

אם פעם היינו נכנסים למטבח על מנת לבשל, הרי כיום בשל העובדה כי המטבח הפך לאחד החללים החשובים והמרכזיים ביותר בבית ניתן לראות כי רבים מעוניינים לעצב את המטבח ולבחור שיש אשר מתאים לא רק למטרות הכנת ארוחות אלא גם לאירוח חברים ובני משפחה. כיום ניתן גם לעבוד בחלל המטבח ולא רק בחדר העבודה.

פרמטרים חשובים בבחירת חברה

בעת עיצוב המטבח כדאי להתייעץ עם חברה אשר מציעה סוגי שיש שונים למכירה על מנת לבחור את סוג השיש המתאים. כיום ישנן לא מעט חברות אשר מציעות סוגי שיש שונים, אך חשוב מאד לבחור חברה בעלת ניסיון רב אשר מציעה מגוון רחב של דגמים ולא רק דגם אחד. חברה אשר מציעה מגוון רחב של דגמים הינה חברה אשר יש לה ניסיון רב ויכולת להתאים את הדגמים לקהל הלקוחות.
 

עיצוב שיש למטבח
 
קיסר
קונצ'טו
קוורצט
גרניט
למינם - גרניט פורצלן

שיש למטבחים
משטחי עבודה למטבחים
כיורים
כתבות ומאמרים

סוגי שיש למטבח

קטגוריות

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

טלפון  03-9340514 | נייד 052-4607065        

דוא"ל danh07@walla.com        

כתובת  אלכסנדר ינאי 13, פתח תקווה ( אזור התעשייה )
FacebookGoogle+Twitter